Wydarzenia

Członkowie Klastra Podkarpackie Smaki producentami wzorowej żywności

  • 17-04-2015
W regionalnej edycji Konkurs „Polski Producent Żywności 2015” – zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego - wzięło udział 11 firm (zarówno dużych, jak małych rodzinnych zakładów). Pięć z nich to członkowie Klastra Podkarpackie Smaki zrzeszającego aktualnie 38 podmiotów.

Członek Klastra Podkarpackie Smaki podpisał umowę kampanii promocyjnej

  • 23-01-2015
Podpisanie umowy na realizację trzyletniej kampanii promocyjnej.

Członek Klastra Podkarpackie Smaki wśród zwycięzców konkursu

  • 29-11-2014
Konserwy w słojach „Podkarpackie Skarby” produkowane przez Zakład Mięsny SMAK-GÓRNO z Górna, członek Klastra Podkarpackie Smaki, znalazły się wśród zwycięzców konkursu „Nasze Dobre Podkarpackie Znak Jakości Nowin 2014”, promującego lokalne firmy i marki.

Klaster Podkarpackie Smaki podczas Konferencji Zdrowie i ekologia na co dzień

  • 29-10-2014
W dniu 28 października 2014 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego odbyła się Konferencja Zdrowie i ekologia na co dzień. Konferencję uświetnili bogactwem swoich produktów ekologicznych i regionalnych członkowie Klastra Podkarpackie Smaki.

W Klastrze Podkarpackie Smaki przybywa

  • 28-10-2014
Działający od równo dwóch lat Klaster Podkarpackie Smaki, zrzeszający generalnie producentów z branży przetwórstwa rolno-spożywczego liczy obecnie 39 członków.

Członek Klastra Podkarpackie Smaki wyróżniony w konkursie

  • 13-10-2014
Stoisko Zagrody Handzlowianka, Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, członka Klastra Podkarpackie Smaki, znalazło się w Jesiennej Giełdzie Ogrodniczej w PODR w Boguchwale.

Ekopiknik z udziałem Członków Klastra Podkarpackie Smaki

  • 07-07-2014
W niedzielę w Gmachu Głównym Muzeum Okręgowego w Rzeszowie - na muzealnym dziedzińcu - na zakończenie wystawy „Pejzaż znaczeń. Ogród w malarstwie Młodej Polski” oraz rozpoczęcie cyklu pikników „Wakacyjny Wehikuł Czasu” odbył się piknik ekologiczny.

Certyfikat ekologiczny dla członka Klastra Podkarpackie Smaki

  • 30-06-2014
Pasieka Ekologiczna Jerzego Bańkowskiego z Korzenicy, członek Klastra Podkarpackie Smaki, jako pierwsza w województwie (18 lipca 2007 r.) otrzymała ekologiczny certyfikat.

Na Liście Produktów Tradycyjnych znalazł się Członek Klastra Podkarpackie Smaki

  • 14-04-2014
Na 1234 wyroby kulinarne lub produkty rolne na Liście Produktów Tradycyjnych województwo podkarpackie ma ich 158. Ostatnim wpisem były niwiskie pierogi z kapustą kiszoną, które zarejestrowała firma SOŁTYS Mariusza Potępy z Mielca, członek Klastra Podkarpackie Smaki.

Członek Klastra Podkarpackie Smaki odznaczony przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  • 20-03-2014
Do grona przedsiębiorstw, których produkty oznakowane są znakiem Poznaj Dobrą Żywność - przyznany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - dołączył Zakład Cukierniczo-Piekarniczy „IZA” w Rzeszowie, członek Klastra Podkarpackie Samki. Pełna dokumentacja dotycząca składników i sposobu przygotowania chleba sędziszowskiego żytniego, wpisanego już w maju w 2007 r. na krajową Listę Produktów Tradycyjnych, zajęła kilka segregatorów. Tylko pięć firm z województwa podkarpackiego, m.in. PPM „Taurus” z Pilzna, ZM „Jarosław” w Jarosławiu, Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego „ORZECH” w Kolbuszowej mogą część swoich produktów sygnować tym znakiem.
«««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  »»»  
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION