Wydarzenia

Forum Klastrów Podkarpacia w Uniwersytecie Rzeszowskim

  • 03-07-2016

W spotkaniu, które zostało poświęcone idei działalności klastrów na rzecz rozwoju województwa podkarpackiego. W strukturze klastrowej kluczowym znaczeniem jest oferowanie wysoko jakościowych produktów, dzięki którym możliwe jest dotarcie do zróżnicowanej w gustach rzeszy konsumentów. Klaster Podkarpackie Smaki zrzeszający przedsiębiorców produkujących wyroby regionalne, tradycyjne i ekologiczne skutecznie pobudza życie gospodarcze na terenie województwa podkarpackiego i tym samym znajduję szerokie grupy odbiorców oferowanych produktów.

Oprócz Klastra Podkarpackie Smaki w spotkaniu udział wzięli przedstawiciele klastrów działających na terenie naszego województwa, m. in.: Doliny Lotniczej, Klastra Zdrowia i Turystyki „Uzdrowiska – Perły Polski Wschodniej”, Podkarpackiej Izby Rolnictwa Ekologicznego, Klastra Jakości Życia – Kraina Podkarpacie,  Klastra Dolina Ekologicznej Żywności.


Zdjęcie źródło: http://aleksanderbobko.pl/o-klastrach-w-uniwersytecie-rzeszowskim/

 


BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION