Aktualności

Raport z zachowania trwałości projektu w ramach Funduszu Promocji Produktu Regionalnego/Tradycyjnego/Ekologicznego

  • 14-07-2014
Raport z zachowania trwałości projektu w ramach Funduszu Promocji Produktu Regionalnego/Tradycyjnego/Ekologicznego - w ramach Projektu „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy” współfinansowanego Przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Relacja ze study tour po województwie podkarpackim

  • 09-07-2014
W dniach 2-4 lipca 2014 r. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” zorganizowało study tour w ramach projektu pn. „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy" dla dziennikarzy reprezentujący lifestylowe media ogólnopolskie oraz liderów opinii w Internecie (blogerzy/vlogerzy).

Zapytanie ofertowe-wizyta studyjna do południowo-wschodniej Francji

  • 08-07-2014
W związku z realizacją projektu pn. „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy” realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, prosimy o składanie ofert na usługę kompleksowej organizacji wizyty studyjnej do południowo-wschodniej Francji dla grupy 14 osób, w tym: przedsiębiorców, wytwórców produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych, przedstawicieli instytucji/podmiotów związanych z popularyzacją produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych oraz personelu projektu „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy”.

Zapytanie ofertowe - przygotowanie, montaż, emisja i promocja cyklu audycji radiowych

  • 07-07-2014
Stowarzyszenie "Pro Carpathia" zaprasza do składania ofert na usługę przygotowania, montażu, emisji i promocji cyklu 20 audycji radiowych poświęconych tematyce produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych województwa podkarpackiego, w ramach projektu „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Study tour - województwo podkarpackie

  • 01-07-2014
W dniach 2-4 lipca 2014 r. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” organizuje study tour dla dziennikarzy reprezentujących lifestylowe media ogólnopolskie oraz liderów opinii w Internecie (blogerzy/vlogerzy) w ramach projektu „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy”.

Wynik zapytania ofertowego z dn. 04.06.2014 r.

  • 20-06-2014
W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 04.06.2014 r. dotyczącym produkcji i emisji dwóch filmów informujemy, iż wybrano ofertę Telewizja Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, Oddział terenowy w Rzeszowie.

Wyniki zapytania ofertowego z dnia 02.06.2014 r.

  • 18-06-2014
W związku z zamieszczonym zapytaniem ofertowym w dn. 02.06.2014 r. dotyczącym pomocy prawnej dotyczącej obsługi konkursów grantowych w ramach Funduszu Promocji Produktu Regionalnego/Tradycyjnego/Ekologicznego przedstawiamy wynik najkorzystniejszej oferty.

Szkolenie dla organizacji pozarządowych 27.06.2014 r.

  • 18-06-2014
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” zaprasza do udziału w szkoleniu skierowanym dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się w dniu 27.06.2014 r. w Rzeszowie Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe w Gościńcu, ul. Przemysłowa 3. Szkolenie organizowane są w ramach projektu „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Zaproszenie na study tour po województwie podkarpackim

  • 17-06-2014
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” zaprasza do uczestnictwa w study tour (wizyta studyjna) organizowanego w dniach 2-4 lipca 2014 r. dla dziennikarzy reprezentujących lifestylowe media ogólnopolskie zajmujące się tematyką lifestylową, turystyczną i kulinarną oraz liderów opinii w Internecie (blogerzy/vlogerzy) po województwie podkarpackim.

Materiały ze szkolenia dla Beneficjentów III naboru FPPRTEP

  • 12-06-2014
W dniu 11 czerwca 2014 r. w siedzibie Stowarzyszenia "Pro Carpathia" w Rzeszowie odbyło się szkolenie dla Beneficjentów III naboru do Funduszu Promocji Produktu Regionalnego/Tradycyjnego/Ekologicznego - PRZEDSIĘBIORCY w ramach projektu "Alpejsko-Karpacki Most Współpracy" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
1  «««  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  »»»  16
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION