Aktualności

W Jarosławiu mają pomysł na „śniadanie”

  • 16-08-2013
fot. Tomasz Gilarski, obróbka graficzna Irek Kowal
fot. Tomasz Gilarski, obróbka...
W ramach projektu „Nowe Oblicze Kultury”, finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, w Jarosławiu odbywają się wydarzenia mające za zadanie ożywienie miasta. Głównym założeniem projektu jest zaangażowanie mieszkańców w kreowanie życia kulturalnego oraz wprowadzenie tych działań w przestrzeń publiczną. Było już kino letnie, jednodniowa kawiarnia, przyszedł czas na śniadanie na trawie i to na żywo.

Wspólne śniadanie rozpocznie się 17 sierpnia br. (sobota) o godz. 10 na trawiastym placu Świętego Michała przed ratuszem. Jego uczestnicy mogą przyjść z własnymi kocami i produktami, organizatorzy deklarują przygotowanie ok. 15 kocy, na których będzie można usiąść. Dla osób starszych będą krzesełka i stoliki. Na wszystkich chętnych czekać będzie kawa i herbata, owoce oraz kanapki. W trakcie śniadania odbędzie się także poranna gimnastyka, czyli ćwiczenia i tańce, które poprowadzi Krzysztof Sowa, animator i uczestnik projektu. Na najmłodszych czekać będzie specjalny Kącik Malucha. Na pobliskich drzewach za pomocą wieszaków na ubrania i spinaczy do bielizny zawisną fotografie lokalnych twórców, pojawią się również wiersze. Finał śniadania planowany jest na godz. 12.00-13.00.

Więcej informacji: www.facebook.com/NoweObliczeKultury
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION