Aktualności

Konkurs „Pamiątka z Podkarpackiego”

  • 13-08-2013
Rękodzielnicy, artyści, pasjonaci kultury i tradycji! Połączmy siły i promujmy nasz region! Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza do udziału w nowym konkursie, który będzie inspiracją do różnorodnego spojrzenia na przedmioty, pamiątki, gadżety nawiązujące do tradycji Podkarpacia. Poszukujemy nowych, niesztampowych projektów pamiątkarskich promujących województwo podkarpackie, zarówno tych bezpośrednio nawiązujących do tradycji kulturowej regionu, jak i nowoczesnych inspiracji wyróżniających nas w natłoku działań promocyjnych. Pamiątką może być artystyczne dzieło jak również nowoczesny gadżet z lokalnym motywem.

Zachęcamy do twórczego podejścia do dziedzictwa kulturowego, zgodnego z aktualnymi trendami i tendencjami wzornictwa i sztuki użytkowej. Pamiątka powinna łączyć w sobie tradycyjne elementy i wzory podkarpackiego dorobku kultury ze współczesną formą.
Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne oraz możliwość szerokiej promocji i dystrybucji zaproponowanych w konkursie pamiątek.

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszenia do pobrania z załączników lub na www.podkarpackie.travel oraz w biurze PROT (ul. Grunwaldzka 2, Rzeszów).
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION