KALENDARZ IMPREZ

Sobota, 28 Listopada 2020
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Aktualności

Producenci nominowani

  • 29-07-2013
Firma Sołtys Mariusza Potępy z Mielca częstowała ręcznie robionymi pierogami
Firma Sołtys Mariusza Potępy z...
Jan Fołta z nagroda za markowską kiełbasę Jana
Jan Fołta z nagroda za markowską...
Lucyna Cwynar z Gospodarstwa Ekologicznego Zuza  z Błędowej Tyczyńskiej
Lucyna Cwynar z Gospodarstwa...
Nagrodzony za kiełbasiankę ZPP Taurus z Pilzna
Nagrodzony za kiełbasiankę ZPP...
 Stoisko Janiny Czaban z Nowej Sarzyny twórczyni lasowiackich nalewek
Stoisko Janiny Czaban z Nowej...
Stoisko ZM Jasiołka z Dukli z unikalnymi ekologicznymi wyrobami
Stoisko ZM Jasiołka z Dukli z...
W Lesku przez sobotę i niedzielę (27-28 lipca br.) trwały Targi Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Wystawa Zwierząt - Agrobieszczady 2013. Jednym z elementów imprezy był wojewódzki finał ogólnopolskiego konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów".

Producenci, stowarzyszenia i osoby prywatne zgłosiły w sumie 50 produktów. Jury siedem produktów nagrodziło, a dziewięć wyróżniło. Wśród najbardziej tradycyjnych znalazły się: markowska kiełbasa szynkowa Jana i kiełbasianka. Jury pod przewodnictwem Jana Zwolińskiego doceniło także przetwory kozie, ciasteczka orkiszowe ze śliwką, boczek tradycyjny z Wetliny oraz nalewki i kapuśniaki.


Nagrody w kategorii „Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego”


Podkategoria: produkty i przetwory mięsne
I nagrodę otrzymały trzy produkty:
- markowska kiełbasa szynkowa Jana z Zakład Uboju i Przerobu Mięsa Jan Fołta z Markowej
- kiełbasianka z Pilzna PPM TAURUS z Pilzna
- boczek z Wetliny przygotowany przez Marcina Dobrowolskiego z Wetliny
Wyróżnienie - boczek domowy z Zakładu Masarskiego Niem-Pol z Markowej

Podkategoria: produkty mleczne

I nagroda - bryndza kozia z Gospodarstwa Ekologicznego „Figa” Tomasza i Waldemar Maziejuk z Mszany

Podkategoria: miody
I nagroda - miód wrzosowy z Nowej Dęby Zbigniew i Jan Ożóg Rodzinne Gospodarstwo Pasieczne „Miody Dworskie” Trzebuska


Nagrody w kategorii „Produkty i przetwory pochodzenia roślinnego”

Podkategoria: przetwory owocowe
Wyróżnienie - agreściak miętowy, konfitura agrestowo-miętowa Helena Idzi
Przędzel z Rudnika nad Sanem

Podkategoria: produkty zbożowe
Wyróżnienie - kapuśniaczki sołtysa Danuta Czaja z miejscowości Szkodna

Podkategoria: wyroby cukiernicze
Wyróżnienie - ciastka orkiszowe kruche „Klawisze" ZPH Baszpol Adam Leś - Bała z Grzegorzówki oraz bułka drożdżowa z kakao PU „GW Kłaczyńscy" z Mielca


Nagrody w kategorii „Napoje regionalne”

Podkategoria: napoje bezalkoholowe

Wyróżnienie - syrop z podbiału i sosny Aleksandra Ryzner z Leszczawy Dolnej

Podkategoria: napoje alkoholowe
I nagroda - „Łzy Chrabąszcza" Janina Para KGW z Lubziny
Wyróżnienie - orzechówka zaprezentowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Tuligłów

Nagrody w kategorii „Inne produkty regionalne”

I nagroda - babka tatarczana „tatarczok” z KGW z Nockowej Krystyna Żuczek
Wyróżnienia - farsz do pierogów z „dudami" Agnieszka Kopiel Koziarnia oraz jaglanka Zofia Duda Przędzel

W czasie imprezy nominowano także produkty do ogólnopolskiej nagrody „Perła 2013”. Nominowane zostały: ser kozi dojrzewający z Pułanki zaprezentowany przez Gospodarstwo Ekologiczne „Zuza" Lucyny Cwynar z Błędowej Tyczyńskiej, sok różany produkt Stowarzyszenia „Kobiety Razem" z Nowej Sarzyny oraz śliwowica krzeszowska przygotowana przez KGW z Krzeszowa. Produkty te będą walczyły o „kulinarnego Oskara” w czasie targów wrześniowych POLAGRA w Poznaniu.
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION