Aktualności

Pamiątka turystyczna z Podkarpackiego

  • 17-08-2013
Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w nowym konkursie, który będzie inspiracją do różnorodnego spojrzenia na przedmioty – pamiątki – gadżety z naszego regionu.

Celem konkursu jest pozyskanie nowych, niesztampowych projektów pamiątkarskich promujących województwo podkarpackie, zarówno tych bezpośrednio nawiązujących do tradycji kulturowej regionu, jak i nowoczesnych inspiracji wyróżniających nas w natłoku działań promocyjnych. Zachęcamy do twórczego podejścia w do dziedzictwa kulturowego, zgodnego z aktualnymi trendami i tendencjami wzornictwa i sztuki użytkowej. Pamiątka powinna łączyć w sobie tradycyjne elementy i wzory podkarpackiego dorobku kultury z współczesną formą. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, ale przede wszystkim możliwość szerokiej promocji ich wyrobów jak również szerszej ich dystrybucji. Nagroda za zajęcie 1 miejsca to 1800 zł, z kolei 2 i 3 miejsce to 900 zł nagrody.

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszenia do pobrania w załączniku oraz na www.podkarpackie.travel
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION