Aktualności

Sklep piekarni „G.W. Kłaczyńscy” w Rzeszowie

  • 17-07-2013
17 lipca br. (środa) w Centrum Millenium Hall otwarto stoisko „Chleb prosto z pieca G.W. Kłaczyńscy”. Ta mielecka firma od ponad 30 lat, z tradycyjnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie, wytwarza najwyższej jakości produkty piekarnicze i cukiernicze. Produkty, które można będzie można zakupić w Millenium Hall charakteryzuje wysoka jakość, tradycyjna metoda wykonania i wyłącznie naturalne surowce, co gwarantuje smak i aromat domowego wypieku.

W 2012 i 2013 r. wyroby chleb z pieca żytni i żytni-razowy na zakwasie bez drożdży zostały odznaczone godłem AGRO POLSKA. W 2012 r. na Międzynarodowych Targach w Poznaniu produkty otrzymały ogólnopolską nagrodę „Polski Producent Żywności”. W kwietniu br. w Warszawie firma otrzymała nominację do tytułu „Orzeł Agrobiznesu”. 24 czerwca w tym roku chleb żytni na zakwasie z Ziemi Mieleckiej został wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION