Aktualności

Potyczki kulinarne KGW

  • 16-07-2013
Gmina Nowa Sarzyna realizuje projekt „Organizacja Potyczek Kulinarnych KGW Powiatu Leżajskiego Gdzie kucharek sześć… jako środka promocji produktu regionalnego”. W niedzielę 28 lipca br. o godz. 15. przed obiektem MOSiR w Nowej Sarzynie rozpocznie się impreza „Gdzie kucharek sześć….” będąca żartobliwą formą rywalizacji kulinarnej pań zrzeszonych w Kołach Gospodyń Wiejskich z obszaru powiatu leżajskiego.

Spotkanie ma za zadanie ocalenie od zapomnienia tradycyjnych potraw typowych z okolic Leżajska. Prezentacjom kulinarnym i degustacji potraw towarzyszyć będą występy zespołów folklorystycznych z terenu województwa podkarpackiego.

Projekt uzyskał dotację od Stowarzyszenia „Pro Carpathia” w ramach Funduszu Promocji Produktu Regionalnego/ Tradycyjnego / Ekologicznego - NGO, JST współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION