Aktualności

Naturalne kosmetyki w e-sklepie Podkarpackie Smaki

  • 19-04-2021

Wśród ponad 500 produktów i wyrobów w e-sklepie Podkarpackie Smaki znajdziecie także niewielką to fakt, ale arcy ciekawą linię naturalnych kosmetyków wytwarzanych na terenie województwa podkarpackiego. Wśród nich ciekawą grupę stanowią dzieła sygnowane marką Uzdrowisko Rymanów S.A. Można je także kupić w naszej Hurtowni Podkarpackie Smaki w Podkarpackim Centrum Hurtowym AGROHURT S.A. przy ul. Lubelskiej 46 w Rzeszowie. Boks nr 20 w hali nr 2 wypełniony jest blisko 500 wyrobami spożywczymi i kosmetykami „made in Podkarpackie”. Zapraszamy w poniedziałek w godz. 5.30-12.00, od wtorku do piątku w godz. 5.30-12.30, a w sobotę w godz. 5.30-11.00.

Jedno z nich to mydło roślinne arg&zioła (kostka 150 g) powstałe na bazie wód mineralnych Rymanowa i ziół polskich. Kostka mydła - 100% roślinnego z nawilżającymi olejami i masłem Shea (skład: makadamia, avocado z EcoCertem, masło Shea z EcoCertem, jojoba, oliwa z oliwek, olej ze słodkich migdałów, wyciągi ziołowe, suszone zioła).

Kolejne produkty to regenerująco-odżywczy balsam do ciała na bazie wód mineralnych z Rymanowa Zdroju z olejkiem arganowym z EcoCertem z dodatkiem mieszaniny olejów roślinnych i masła Shea wzbogacony wyciągami z polskich ziół (rumianek – działanie kojące, łagodzące podrażnienia, nagietek- działanie przeciwzapalne, pokrzywa – działanie wzmacniające, wyciąg z siemienia lnianego- działanie osłaniające, zmiękczające skórę) i kompleksem witamin A,E,F.

Jest też coś dla panów czyli balsam do twarzy po goleniu, który szybko się wchłania. Zawiera on m.in. wody mineralne z Rymanowa Zdroju, oleje roślinne (migdałowy, słonecznikowy), ekstrakty z ziela arniki i kwiatu rumianku, wosk pszczeli, dzięki czemu optymalnie nawilża, koi i łagodzi podrażnienia powstałe po goleniu.


https://www.sklep.podkarpackiesmaki.pl/produkty/kosmetyki

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION