Aktualności

Podkarpacki Smaki w Warszawie

  • 25-06-2020

Podkarpackie – najlepsze – produkty i wyroby zapraszają na kolejny już AgroBazar do Warszawy na Tor Wyścigów Konnych na Służewcu, na którym w dniach 26-28 czerwca br. znajdziecie nas w gigantycznym białym namiocie.

Na kilkudziesięciu stoiskach wystawców z całej Polski możecie wybrać naturalne produkty rolne przygotowane w kontrze do agrochemii, inaczej mówiąc – bez dodatków i GMO. Znajdziecie żywność najbardziej wartościową, szczególnie potrzebną w trudnych czasach. Z certyfikacją ekologiczną, ale nie tylko, bowiem także z chronionym oznaczeniem pochodzenia geograficznego (PGI), jak również z tą zaliczaną do żywności wysokiej jakości, a mającej symbol QAFP, co jest świadectwem podporządkowania się Systemowi Gwarantowanej Jakości Żywności.

Czekać na was będą także tradycyjne miody, sery, wyroby garmażeryjne, soki, napoje, przetwory rybne, wypieki „made in Podkarpackie” – specjalnie wybrane i przywiezione, aby cieszyć podniebienie wymagających klientów. Dobre ceny, jeszcze lepsze smaki czyli stoisko „Podkarpackie Smaki” przygotowane przez Stowarzyszenie „Pro Carpathia” z producentami zrzeszonymi w Klastrze Podkarpackie Smaki.

Serdecznie zapraszamy na weekendowe zakupy produktów żywnościowych od polskich firm produktów z certyfikatami ekologicznymi i innymi oznaczonymi systemami jakości. Start Agro Bazaru w piątek 26 czerwca w godz. 14.00-18.00, w sobotę i niedzielę od rana czekamy w Warszawie na Służewcu na terenie Wyścigów konnych. Nasze działanie na Służewcu ma za cel skrócenie łańcucha dostaw z „pola do stołu".

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION