Aktualności

Czekolada z dereniem – sposób na lepszy nastrój

  • 11-06-2020

Jak przekonać organizm do większej produkcji endorfin - hormonu szczęścia, dzięki któremu możemy odczuwać przyjemność, a nawet euforię? Spróbujcie naszych czekolad z dereniem!

Oferujemy unikatową linię ręcznie wyrabianych czekolad, które powstały z pasji i zamiłowania do tego wyrobu oraz do podkarpackiej tradycji dobrego smaku. Owoce derenia są skarbnicą żelaza, dlatego też mogą być stosowane pomocniczo przy leczeniu anemii. W medycynie niekonwencjonalnej chętnie sięga się po nie w dolegliwościach żołądkowych. Sprawdzają się także przy niewłaściwej przemianie materii, dlatego polecane są osobom zmagającym się z nadwagą.

A czekolada? Czekolada to niekwestionowana królowa słodyczy! Uwodzi jej smak i zapach, podobno dostarcza silniejszych wrażeń niż namiętny pocałunek. J

Nasza czekolada mleczna z dereniem (tabliczka 55 g) zawiera 33,6% wyciągu z nasion kakao (masy kakaowej), z kolei czekolada gorzka ma go aż 70,4%. Można je zakupić bezpośrednio w siedzibie Stowarzyszenia „Pro Carpathia” (Rzeszów, Rynek 16, II piętro) lub e-sklepie:

https://www.sklep.podkarpackiesmaki.pl/produkt/produkty-marki-wlasnej/czekolada-gorzka-704-z-dereniem-55g

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION