Aktualności

Wyjątkowy prezent dla Mamy

  • 21-05-2020

Jeżeli chcecie dać Mamie coś wyjątkowego, niecodziennego, coś co przypomni jej lata dzieciństwa to proponujemy… słodkość i podróż w jednym.

 

Szczęścia, zdrowia, pomyślności,

samych w życiu chwil radości,

żadnych smutków, trudów, łez,

niech się spełni to, co chcesz!

 

Ten wierszyk polecamy na Dzień Matki, który już niebawem – w niedzielę, 26 maja br. – przyda się na pewno. Jeżeli chcecie dać Mamie coś wyjątkowego, niecodziennego, coś co przypomni jej lata dzieciństwa to proponujemy… słodkość i podróż w jednym.

A wszystko to spełnia ten artystyczny lizak wraz z bezpłatnym biletem do – jedynego w Polsce i w tej części Europy – Muzeum Lizaka w Jaśle. A tam zapachy jakich nigdzie nie znajdziecie i warsztaty, w czasie których można zrobić już własnego lizaka o takich smakach jakie tylko wymarzycie.

Lizak do kupienia w naszym e-sklepie Podkarpackie Smaki, ale na 26 maja br. już nie ma szansy raczej dojść. Chyba, że mieszkacie w Rzeszowie to zapraszamy do naszego sklepu na II piętrze kamienicy Rynek 16. Każdy lizak jest inny, więc można wybierać.

https://www.sklep.podkarpackiesmaki.pl/produkt/slodkosci/lizak-80-g

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION