Aktualności

Już za 11 dni - kochajmy nasze Mamy, szczególnie gdy z nami są

  • 15-05-2020

Dzień Matki można święcić klasycznie - kwiatkami, można dodać do tego pudełko przemysłowych pralinek, albo flakonik markowych perfum, które szczególnie lubi i - od lat - używa. Ale można też podejść do tego tak ważnego dla każdej córki i syna dnia niekonwencjonalnie, tak aby dar pozostał w Jej pamięci na zdecydowanie dłużej.

 

I podarować jej – szczególnie jeśli lubi słodkości – coś czego jeszcze nie zna. Jeśli chętnie sięga rano na śniadanie po konfitury lub powidła – ofiarujcie jej słoiczek dżemu z superfood czyli naszego podkarpackiego derenia, słodko-kwaśnego, przede wszystkim bardzo zdrowego, a smakiem przewyższającym wiele rzeczy, które do tej pory mogła próbować.

https://www.sklep.podkarpackiesmaki.pl/produkt/przetwory-owocowo-warzywne/dzem-dereniowy

 

Albo oferujcie jest zestaw trzech mini konfitur owocowych przetwarzanych domowymi sposobami. Stanowią one źródło cennych witamin naturalnie występujących w owocach czarnej porzeczki, pomarańczy i płatków róży. Pakowane są w dekoracyjne pudełko z okienkiem.

https://www.sklep.podkarpackiesmaki.pl/produkt/przetwory-owocowo-warzywne/zestaw-3-mini-konfitur-owocowych-3-x-45-g

Nasze produkty dostępne są w Rzeszowie w sklepie Rynek 16 na II piętrze lub w e-sklepie Podkarpackie Smaki (linki załączamy).

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION