Aktualności

Mobilny sklep – w tym tygodniu odwiedzi Wolę Dalszą k. Łańcuta

  • 21-04-2020

Mając na uwadze Wasze sugestie rozszerzamy naszą działalność o nowe lokalizacje i nowe produkty. Dla ułatwienia godzinowy harmonogram w dniach 21-25 kwietnia br.  lokalizacji sklepu mobilnego w Rzeszowie - i nie tylko - na oddzielnym zdjęciu. Co w sklepie Podkarpackie Smaki polecamy? Nasze, podkarpackie tradycyjne i regionalne produkty jak zawsze dobrej jakości. Nie tylko w czasach pandemii kupujemy od lokalnych dostawców.

 

Jak pieczywo to z Zakład Cukierniczo-Piekarniczy IZA w Rzeszowie, a także z Piekarni Radosna Twórczość w Boguchwale. Nabiał ze Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej, przetwory z Zakładu Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego "Orzech" z Kolbuszowej, miody z Gospodarstwa Rolno-Pasiecznego Jerzego i Nathalie Leban k. Jarosławia, herbatniki jarosławskie, sanockie oleje, żurki i barszcze z firmy RAVIX Barbary i Pawła Dygdoń z Dębicy, precle i przekąski z Zakładu Pieczywa Trwałego B. Ramska w Rzeszowie, domowe wędliny z Zakładu Mięsnego Smak-Górno, przetwory rybne, ale i ryby świeże (tołpyga, amur, pstrąg, jesiotr, karp) i wędzone ze Smolin Fish z Rudy Różanieckiej. Dostaniecie w sklepie jajka z wolnego wybiegu, owoce i warzywa. Ale jest także szereg rzeczy trudno dostępnych w Rzeszowie, np. cieszące się dużą popularnością „Sery od Kwolka” ze wsi Grzęska k. Przeworska.

Obsługa sklepu pracuje w pełni zabezpieczona: w rękawiczkach i w maseczkach na twarzy, większość produktów jest zafoliowana. Płacić można gotówką, a także karta kredytową.

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION