Aktualności

Mobilny sklep w sobotę także sprzedaje

  • 03-04-2020

W sobotę, przy pięknej wiosennej pogodzie, mobilny sklep Podkarpackie Smaki znów z pełnym podkarpackich specjałów  odwiedzi dwa rzeszowskie osiedla, ale znajdziecie go w już w 3 punktach.

Pod szyldem Podkarpackie Smaki mobilny sklep dostawczy na osiedlach Wzgórze Staroniwskie i na Osiedlu im. Franciszka Kotuli sprzedaje wyroby spożywcze od podkarpackich producentów.

W sobotę, 4 kwietnia br., znajdziecie go na rogu ulicy Widokowej w godz. 12.00-14.00, kolejne dwie godziny (14.30-16.30) na ul. Kościelnej, w pobliżu parkingu obok kościoła bł. Karoliny Kózki. a w godz. 17.00-18.30 na rogu ulic Korczyńskiej i Baligrodzkiej. Obsługa sklepu pracuje w pełni zabezpieczona: w rękawiczkach i w maseczkach na twarzy, większość produktów jest zafoliowana. Płacić można gotówką, a także karta kredytową.

Ale najważniejsze co można tam kupić? Nasze, podkarpackie produkty: chleb z Zakładu Cukierniczo-Piekarniczego „IZA” w Rzeszowie, nabiał ze Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej, przetwory warzywne i owocowe z Zakładu Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego „ORZECH” w Kolbuszowej (polecam buraczki zasmażane z malinami, pycha), miody z Gospodarstwa Rolno-Pasiecznego Jerzego i Nathalie Leban k. Jarosławia, herbatniki jarosławskie, sanockie oleje, żurki i barszcze z firmy RAVIX Barbary i Pawła Dygdoń z Dębicy, precle i przekąski z Zakładu Pieczywa Trwałego B. Ramska w Rzeszowie, przetwory mięsne z Zakładu Mięsnego Smak-Górno, przetwory rybne ze SmolinFisch z Rudy Różanieckiej. Są owoce i warzywa, także jajka. Ale jest także szereg rzeczy trudno dostępnych w Rzeszowie, np. fenomenalne „Sery od Kwolka” ze wsi Grzęska k. Przeworska czy wędliny od Wolańczyka z Narola.

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION