Aktualności

Weekend w stylu Hollywood

  • 26-02-2020
Owoce morza fot. Chensiyuan/WikiCom
Owoce morza fot....

Stary Browar Rzeszowski, obiekt na Szlaku Kulinarnym Podkarpackie Smaki, i Hotel Bristol Tradition & Luxury na nadchodzący weekend przygotowały kilka mocno kulinarno-kulturalnych atrakcji.

W ten weekend ciekawe wydarzenie „W stylu Hollywood” w Starym Browarze Rzeszowskim (Rynek 20). W piątek i sobotę kuchnia zaprasza na spotkanie z owocami morza. Na smakoszy czekają kalmary, krewetki, łosoś, mule w sosie winno maślanym podane z ryżem i bagietką – a wszystko w pokazie na żywo czyli live cooking. Danie dla dwóch osób w cenie 89 zł.  

W piątek 28 lutego br. będzie także muzyka na żywo - start godz. 20.00 - w wykonaniu Stanleja Martino (oboista i saksofonista). W klubowych klimatach wykorzystuje elektroniczny flet – AKAI EWI, który będąc pełnoprawnym syntezatorem w kształcie instrumentu dętego daje mu możliwość przeniesienia wieloletniego doświadczenia zdobytego podczas gry na konwencjonalnych instrumentach do świata elektroniki.

A uzupełnieniem całości będzie powracający na kran Złoty Medalista 2019 r. czyli Ryżowe IPA.

Z kolei w sobotę, 29 lutego br., znów serwowane będą owoce morza, które to uświetni pojedynek mistrzów kuchni Mateusz Kuraś vs Łukasz Kwiatkowski zwany Maliną.

Muzyka na żywo czyli część artystyczna w wykonaniu Mik Acoustic - kameralne muzykowanie na wysokim poziomie dwóch rzeszowskich muzyków - Michała Pietruchy i Jakuba Ostrowskiego.

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION