Aktualności

Unikalne podkarpackie smaki

  • 21-09-2019

W telefonie miły głos: - Przygotowujemy prezenty dla naszych gości na konferencję. Zjeżdżają się praktycznie z całej Polski. Będą drobiazgi, album, ale szef chciałby coś wyjątkowego. Możecie coś zaproponować?

Rozmowa była krótka, po 30 minutach paczki z setką słoiczków dżemu dereniowego i identyczną liczbą słoiczków z miodem wielokwiatowym czekały już na zamawiającego.

Wiedzieliśmy jedno, że smak dżemu dereniowego zaskoczy naszych gości. Soczysty, lekko kwaskowaty, z dominującą słodyczą. Wytwarzany jest ręcznie w Gospodarstwie Rolnym Ryś Podkarpacki. Zawiera cenne witaminy występujące w owocach tego gatunku, kupowany z rejonu Przemyśla producentów. Z kolei miód wielokwiatowy pozyskiwany jest w Gospodarstwie Pszczelarskim k. Jarosławia. Aromat i jakość to gwarancja wysokiej jakości. I rzeczywiście idzie jak woda.

Wyroby te do zakupienia w e-sklepie www.sklep.podkarpackiesmaki.pl lub stacjonarnie w Rzeszowie, Rynek 16, II piętro (w godz. 8.00-16.00).

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION