KALENDARZ IMPREZ

Poniedziałek, 25 Maja 2020
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Aktualności

e-sklepu Podkarpackie Smaki unikalny w skali kraju

  • 28-07-2019

Internetowe zakupy są coraz chętniej uprawiane przez Polaków. Co więcej, handel przez internet stał się ulubionym pomysłem na biznes. Warto wiedzieć, że e-sklep Podkarpackie Smaki to największy w Polsce sklep internetowy z produktami polskimi, w 100% wytwarzanych na terenie Podkarpackiego.

 


Strona e-sklepu Podkarpackie Smaki po dwóch lata działania przeszła modernizację. Klienci w ofercie mają obecnie ponad 500 produktów spożywczych tradycyjnych, regionalnych i ekologicznych wytworzonych w Podkarpackiem, w większości w małych, rodzinnych firmach. Na stronie www.sklep.podkarpackiesmaki.pl znajdziemy m.in. czekolady ręcznie robione, tradycyjne pieczywo, przetwory owocowo-warzywne, przetwory rybne, susz z warzyw i owoców, zakwas żytni na żurek, wyroby mięsne w słoikach (m.in. znaną kiełbasiankę), wypieki cukiernicze, konfiturę z płatków róży w cukrze, wysokiej jakości miody, oleje z pierwszego tłoczenia, soki i napoje owocowe, słodycze, przegryzki i herbatki owocowo-ziołowe. I coraz więcej wyrobów sygnowanych ekologicznym certyfikatem.

Oferta sklepu to nie tylko produkty spożywcze, ale również 109 naturalnych kosmetyków z odpowiednią gwarancją jakości, dostępnych – jak na razie – wyłącznie w e-sklepie: m.in. sole do kąpieli, kremy, mydła z dwóch podkarpackich uzdrowisk Iwonicza Zdroju - kosmetyki Iwoniczanka oraz Rymanowa Zdroju - kosmetyki Celestin, a także kosmetyki z Łańcuta marki Enklare Natural Cosmetics.

- Większość firm posiadających sklepy stacjonarne ma lub uruchamia również ich internetową wersję. My zrobiliśmy odwrotnie, zaczęliśmy od e-commerce, aby dołożyć do niego sklep stacjonarny – wyjaśnia Ewelina Nycz, dyrektor ds. rozwoju i promocji produktu ze Stowarzyszenia „Pro Carpathia”. - Coraz częściej osoby zamawiające w sieci informowały, że odbiorą produkty na miejscu, a jeszcze zerkały na półki w magazynie, aby coś dodatkowo zakupić. Podjęliśmy więc w maju dwie zasadnicze decyzje. Po pierwsze uruchamiamy klasyczny sklep z półkami, lodówką i kasą fiskalną, a po drugie dokładamy do niego kosmetyki „Made in Podkarpackie”.

Sklep zarządzany jest przez Stowarzyszenie „Pro Carpathia”, które jest koordynatorem Klastra Podkarpackie Smaki. Sklep stacjonarny - mieści się na II piętrze kamienicy w Rzeszowie przy ul. Rynek 16 - czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

- A na zakupy na co dzień zapraszamy całodobowo online www.sklep.podkarpackiesmaki.pl z dostawą prosto do domu – zachęca Ewelina Nycz.

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION