Aktualności

„Festiwal Podkarpackich Smaków” po raz 7.

  • 10-05-2013
W niedzielę, 16 czerwca br. w Górnie odbędą się VII Targi Żywności Tradycyjnej „Festiwal Podkarpackich Smaków”. Tradycyjnie bierze w niej udział ponad 100 wystawców, przede wszystkim koła gospodyń wiejskich i lokalne stowarzyszenia, ale także producenci żywności regionalnej , właściciele winnice, oraz rękodzielnicy. Podczas targów będzie można zakupić prezentowane potrawy i produkty. Najciekawsze, zgłoszone do konkursu produkty, zostaną nagrodzone.

W programie imprezy znajdą się także m.in. występy zespołów wokalno-instrumentalnych, koncerty i kiermasz rękodzieła ludowego. Impreza odbędzie się w Wiejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji oraz na stadionie „Górnovii”. Współorganizatorami Festiwalu są Stowarzyszenie „Pro Carpathia”, samorząd województwa podkarpackiego, gmina Sokołów Małopolski oraz Zakład Mięsny „Smak Górno” w Górnie.

Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zaprasza zainteresowane przedsiębiorstwa i instytucje, których profil produkcji mieści się w konwencji Festiwalu, do udziału w Targach oferując bezpłatne stoiska.

Zgłoszenia należy nadesłać do dnia 16.05.2013 r. na adres:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” – Biuro Produktu Regionalnego, Tradycyjnego i Ekologicznego
ul. Rynek 16
35-064 Rzeszów
e-mail: ,
tel./fax: 17 852 85 26


.
BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION