Aktualności

Będzie swojsko i pysznie

  • 17-06-2020

Karczma Dolina Pstrąga w Machowej k. Pilzna – obiekt na Szlaku Kulinarnym Podkarpackie Smaki – w najbliższą sobotę, 20 czerwca br., zaprasza na wydarzenie kulinarne 🔥 GRILLOWA SOBOTA 🔥. Tego dnia serwowane będą wyłącznie dania z grilla polowego.

Maciej Adamus, szef kuchni Karczmy z doświadczeniem w przygotowanym menu opiera się na kulinarnych tradycjach regionu, jednakże w nowoczesnej odsłonie. W sobotę będzie można próbować pieczonej karkówki w specjalnym maceracie, skrzydełka, grillowanej kiełbasy rzeszowskiej przygotowanej przez PPM Taurus z Pilzna. Dla wegetarian przygotowane będą warzywne szaszłyki. Ale „gwoździem kulinarnym” imprezy będzie lokalnym pstrąg prosto z rusztu. Dla najmłodszych przewidziano dodatkowo atrakcję w postaci przejażdżki konnej bryczką oraz spacer po Rezerwacie Przyrody Słotwina.

Karczma działa na okrągło przez cały tydzień w godz. 7:00 - 22:00. Personel oraz lokal jest przygotowany zgodnie z wszelkimi wymogami sanepidu oraz wyposażony w środki higieny osobistej, dedykowane do działań bakteriobójczych i wirusobójczych. Kuchnia Karczmy dokłada wszelkich starań, aby proces przygotowania posiłków oraz serwis, odbywał się z największą dbałością o zachowanie wdrożonych procedur.

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION