Aktualności

Nowa karta w BOSKO

  • 18-05-2020

Na Szlaku Kulinarnym Podkarpackie Smaki od dwóch lat znajduje się przemyska Restauracja BOSKO, w której serwowane dania oparte są o zasady zdrowego żywienia z uwzględnieniem sezonowości produktów, z których potrafią codziennie gotować coś innego. Umiejętnie przy tym łączą tradycję z nowoczesną, autorską kuchnią.

 

Lokal BOSKO (ul. Władycze 1) położony jest w centrum starej części Przemyśla, tuż obok wejścia do Muzeum Dzwonów i Fajek. Jego właściciel - i zarazem szef kuchni - Maciej Łabuński w menu zamieszcza szereg dań regionalnych, pełnych  bogactwa smaku ich składników, ale zestawionych w sposób absolutnie nowatorski. To nie są historyczne rekonstrukcje! Wiele z nich swój niepowtarzalny smak zawdzięcza m.in. owocowi derenia pochodzącego z Gospodarstwa Rolnego Ryś Podkarpacki.

Czas pandemii szef kuchni - oprócz intensywnej pracy nad nowymi wypiekami i daniami na zamówienie – wykorzystał na stworzenie nowych propozycji kulinarnych, które zamieści w nowym menu. W menu znajdziecie nowe propozycje lekkich dań oraz kilka regionalnych smaków. Karta dostała nowa szatę graficzną, dania są dopieszczone, ale też będą nowe smaki. Warto przetestować kuchnię BOSKO.

BIURO PROJEKTU: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU I PROMOCJI PODKARPACIA PRO CARPATHIA UL. RYNEK 16 35-064 RZESZÓW
Polityka prywatności
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ
PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION